Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Aktaş hem eleştirdi, hem teşekkür etti
Haber
12 Eylül 2021 - Pazar 21:33
 
Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Aktaş hem eleştirdi, hem teşekkür etti
Yeniden Refah Partisi Çekerek İlçe Başkanı Servet Aktaş basın açıklamasında bulundu. Aktaş ilçede yapılan hizmetleri takdir ettiklerini ancak israf edildiğini söyledi.
Siyaset Haberi
Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Aktaş hem eleştirdi, hem teşekkür etti

Yeniden Refah Partisi Çekerek İlçe Başkanı Servet Aktaş basın açıklamasında bulundu. Aktaş ilçede yapılan hizmetleri takdir ettiklerini ancak israf edildiğini söyledi.

 

Yozgat’ın Çekerek İlçesi Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Servet Aktaş basın açıklamasında bulundu. Aktaş açıklanasında, “İlçemiz Merkezinde bulunan 850 kişilik tevhid Camiinin çürük olduğu iddiasıyla yıkılması ve yerine çay bahçesi yapılması mevcut çay bahçesinin yerine ise küllüye yapılması söz konusu” dedi.

 

Aktaş yaptığı basın açıklamasında;

“Yaklaşık 2 yıldan beri İlçemize yapılan bütün hizmetleri izliyoruz yapılacak olanlarında takibindeyiz

İlçe merkezimizde vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarında yapılan hizmetler için vesile olan emeği geçen gayret eden herkese teşekkür ediyoruz?

 

Ancak yapılan hizmetlerin sıralaması ve uygulamasını uygun bulmuyoruz ve uygun bir lisan ile eleştirmek doğru yapılmasına ve Devletimizin milletimizin çıkarlarına uygun olmasını temenni ediyoruz ve eksik yada yanlış olanı uyarmayı borç biliyoruz biz bunlar gitsin de kim gelirse gelsin siyaseti değil doğru ve faydalı hizmet yapılsın da kim yaparsa yapsın siyaseti yapıyoruz Yeni den Refah Partisi olarak bize düşen doğru ve dürüst bir siyaset yapmaktır hizmeti engellemek değil hizmete teşekkür ederek eksik yada yanlış olanı eleştirmek uyarmak doğru yapılmasına vesile olmaktır siyasetin muhalefetin yapması gereken budur.

 

İlçemiz Merkezinde bulunan 850 kişilik tevhid Camiinin çürük olduğu iddiasıyla yıkılması ve yerine çay bahçesi yapılması mevcut çay bahçesinin yerine ise küllüye yapılması söz konusu hatta projelendirilmiş mevcut çay bahçesinin yıkımı başlamış bulunmakta  bu camii yolun üstünde olsa ne faydası var yolun altında olunca ne zararı var çok merak ettim mevcut yer ile yapılacak alan arası sadece 58 metre Bakın burada yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermeyelim altını çiziyorum biz hizmete karşı değiliz israfa karşıyız yanlış yapılan hizmeti düzeltmek için yapılan yanlıştan dönülmesi için uyarı mahiyetinde basın açıklaması yapıyoruz  20 yıl sonra biz meydan bulamayacağız geriden gelecek olan nesil belki de sığmayacak anlık değil yılları hesaba katarak program yapılsın  şehir meydanıyla güzeldir.

 

Madem ki tevhit camii çürük raporu verildi neden ibadete kapatılmıyor neden işyerleri tahliye edilmiyor neden güvenlik önlemleri alınmaz çürük raporu alınan bina tahliye edilmeli değimli?

 

Olası bir çökme esnasında Allah korusun can kaybı yada maddi hasarlardan kimler sorumlu olacak  işte bu çelişkinin giderilmesi gerekiyor  israf dedik ya işte bu gibi yanlışlara israf diyoruz şimdi Atatürk Bulvarı ve Cumhuriyet caddelerine yeni bir proje uygulanıyor bütün binaların cam çerçevesi değişip tek renk olacak ve şehir güzel gözükecekmiş güya ya bizim tavanımız akarken içimiz çürümüşken makyaja mı ihtiyacımız var Allah aşkına bu kadar israf yapılacağınıza şu memlekete 300 kişilik bir istihdam alanı açılsa gençlerimiz oralarda istihdam edilse daha mı iyi binalarımıza makyaj yapmak mı daha iyi bunlara benzer bir sürü yanlış projeler bu Devlet bizim Bu ilçe Bizim Gelecek nesillere güzel bir Çekerek bırakmanın yolu istihdamdan geçer Yeniden Refah Partisi olarak İnşallah İktidara geldiğimiz de bu gibi israfların önüne geçip gerçek manada üretim istihdama yönelik projelerle ilimiz ilçemiz Ülkemizin kalkınmasının öncülüğünü üstleneceğiz makyajla yıkmayla tadilatla değil yerinde etüt çalışması gerekirse vatandaşlarımızla istişare ederek uygun zeminde uygun projeler hayata geçirerek kalkınmayı sağlayacağız işte bu yüzden Milli görüş zihniyeti iş başına geçmeli aksi takdirde israf yandaşçılık kol gezer bu vesile ile her bir vatandaşımızı hürmetle ve saygıyla selamlıyorum inşallah Yeniden Refah Partisi Çatısı altında birleşmeye davet ediyorum.”

 

Kaynak: () - BOZOK TV Editör: Necdet Demirel
Etiketler: Yeniden Refah Partisi, Çekerek İlçe Başkanı, Servet Aktaş, basın açıklaması,Yozgat,
Yorumlar
Haber Yazılımı