Adisyon Programı Nedir?
Haber
18 Şubat 2022 - Cuma 23:06
 
Adisyon Programı Nedir?
Adisyon programı, sistemli bir restoran yönetimi ve kaliteli bir hizmet sunulmasını sağlayan cafe & restoran yazılımlarıdır. İşletme yöneticilerinin ve personelin iş yükünü azaltan bu yazılımlar sayesinde olası hataların önüne geçilebilir.
Yaşam Haberi
Adisyon Programı Nedir?

Adisyon programı, sistemli bir restoran yönetimi ve kaliteli bir hizmet sunulmasını sağlayan cafe & restoran yazılımlarıdır. İşletme yöneticilerinin ve personelin iş yükünü azaltan bu yazılımlar sayesinde olası hataların önüne geçilebilir. Tek sistem üzerinde tüm faaliyetlerin kontrolünün gerçekleştirilmesi özellikle zincir işletmeler için büyük bir kolaylık sağlar. Zaman tasarrufu sağlaması ve bekleme sürelerini kısaltması sebebiyle müşteri memnuniyeti elde edilir. Verimli bir stok takibi ve maliyet yönetimi yapılabilir. Gelişmiş raporlamalar ile işletmelerin mevcut durumları ve gelecek planları için önemli ipuçları verir. Barkod okuyucular ile satış yapılabilir.  İnternet bağlantısı sağlanabilen akıllı cihazlarda çalışmaktadır.

 

Ücretli ve Ücretsiz Adisyon Programı Karşılaştırılması

 

  • İşletme süreçlerine verim ve hız kazandırmak adisyon programlarının temel görevlerindendir. Ücretsiz adisyon programları ise yavaş çalışabilmektedir ve aksaklıklara müsait bir yapıdadır.
  • Ağ bağlantıları üzerinde kurulan ücretsiz adisyon programları, güvenlik konusunda yetersizdir. Bir işletme için verilerinin güvenliği son derece önemlidir ve güvenlik açıklarına müsait sistemler risk oluşturur. Kötü niyetli kişiler için ulaşılabilir olmak, güvenlik kalkanlarının bulunmaması ücretsiz adisyon programlarının dezavantajlarındandır. Ücretli adisyon programları ise güvenlik eklentilerini bünyesinde bulundurur. Böylelikle işletme güvenliği sağlanmış olur.
  • Herhangi bir problem ile karşılaşıldığında sorunun ortadan kaldırılması için anında muhatap olunabilecek bir teknik destek ekibi oldukça önemlidir. Ücretsiz adisyon programlarında teknik destek bulunmamaktadır. Ücretli adisyon programları ise ihtiyaç duyulan teknik desteğin hemen verilmesini sağlar.
  • Ücretsiz adisyon programları kendini güncelleyememektedir. Böylelikle işletmeler yeni sürümleri kullanamazlar.
  • Teknik destek ekibi bulunmayan ücretsiz yazılımlarda servis elemanlarının problemi çözmesi işletmeler için yüksek maliyetlere neden olabilir.
  • İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak şekillendirilebilen ücretli yazılımların aksine ücretsiz adisyon programı kişiselleştirmeye uygun değildir.

 

Hızlı, pratik ve kusursuz bir işletme yönetimi Simpra'nın adisyon programı ile mümkün. Siz de gelirlerinizi arttırmak, müşterilerinize kaliteli bir hizmet sunmak için SimpraPOS ile tanışın.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adisyon, Programı, Nedir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı