Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 22:17 Bu haber 88 kez okundu
 
Veteriner Fakültesinde Gönülalan Dönemi
Bozok Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne Dekan olarak atanan Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Veteriner Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Zafer Gönülalan, düzenlenen devir teslim töreni ile görevi eski dekan Prof. Dr. Sait Yılmaz’dan teslim aldı.
Eğitim Haberi


Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Veteriner Fakültesi akademik ve idari kadrosunun katılımı ile Bozok Sosyal Tesisleri ve Restaurant’ta gerçekleşen devir teslim töreninde Veteriner Fakültesi Dekan Vekili Pof. Dr. Sait Yılmaz görevini Prof. Dr. Zafer Gönülalan’a devretti.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Karadağ, Veteriner Fakültesi dekanlığı görevini bir süre ifa eden Prof. Dr. Sait Yılmaz’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni dekan Prof. Dr. Zafer Gönülalan’a başarı dileklerinde bulundu.

 

Rektör Karadağ konuşmasının devamında: “Veteriner Fakültemiz, Üniversitemizdeki diğer fakülteler gibi önem verdiğimiz fakültelerimizin arasında yer almakta ve her geçen gün başarılı bir şekilde gelişimini sürdürmektedir. Bu süreçte Prof. Dr. Sait Yılmaz hocamız görevi süresince Veteriner Fakültemize önemli katkılar sunmuşlardır. Kendileri bugün itibari ile görevi Prof. Dr. Zafer Gönülalan’a devrettiler. Prof. Dr. Zafer Gönülalan hocamızın da bilgi, birikim ve tecrübeleri ile fakültemize değer katarak daha ileri noktalara taşıyacağına inanıyorum” dedi.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: bozok üniversitesi, veteriner fakültesi, prof. dr. ahmet karadağ, Prof. Dr. Z
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5