Haber Detayı
03 Ocak 2017 - Salı 23:15 Bu haber 1327 kez okundu
 
Eğitimler Devam Ediyor
Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında, ‘Bozok’tan Yeşeren Umutlar-2’ projesi yürütülmeye devam ediyor.
Eğitim Haberi


Proje faaliyetlerinden biri olan öğrencilerin başarılarının artırılması ve okuma sırasında yapılan hataları ortadan kaldırarak etkili ve anlayarak hızlı okuma becerisi kazandırmak amacıyla hedef kitlede bulunan ve Toki Ortaokulunda eğitim gören 15 öğrenciye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığında "Hızlı Okuma Teknikleri Kursu" verildi. 
Toki Ortaokulunda "Hızlı Okuma Teknikleri Kursu’na” katılım sağlayan öğrenciler arasında kurs bitiminde dereceye giren ilk üç öğrenciyi belirlemek amacıyla hızlı okuma yarışması yapıldı.
Toki Ortaokulunda İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Ayşe Uslu, okul müdürü ve yardımcılarının katılımıyla düzenlenen kursta, kursiyerlerin tümüne eşofman takımı ve kitap, bloknot ve kalem hediye edildi. Ayrıca dereceye giren ilk üç öğrenciye e-kitap da hediye edildi. Ayrıca tüm öğrencilere Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından katılım belgesi de  düzenlendi.
 

Kaynak: Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Eğitimler, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5